Tovább robog az SZPK Komárom
2019. 11. 18.

Az erődvárosi csapat továbbra is hibátlan idén

Vasárnap délben rangadót játszottak a női bajnokságban: a címvédő SZPK-hoz a Phoenix Fireball csapata látogatott. A fővárosiak számítanak talán az elsőszámú kihívónak, így igazán komoly csatára volt kilátás. A csapatok nem is tartottak nagy gólfiesztát az első játékrészben: mindösszesen egyszer zörrent a háló, Blága Dana jóvoltából a vendégek mehettek előnnyel pihenni (0:1). A vendégek védelme továbbra is jól zárt, ám a 26. percben Lelovics Nóra egalizált, négy perccel később az előnyt is megszerezte (2:1). A vendégek nem adták fel, gyorsan egalizáltak, ám a játékrész második felében bedörrent az úthenger: 6:3-as SZPK előnnyel fordulhattak a záró etapra a csapatok. A záró etapban is a hazaiak domináltak, így végül magabizots különbséggel nyerték meg a rangadót. Az SZPK így továbbra is makulátlan mérleggel rendelkezik 2019-ben - igazán parádés teljesítmény ez a komáromi hölgyektől!

SZPK Komárom - Phoenix Fireball 10:5 (0:1, 6:2, 4:2)