Ágoston Dávid, André Balázs, Berki Gábor, Drab Tamás, Hajdú Csongor, Kalcsó Krisztián, Odor József, Ponyokai Péter, Jesch Áron, Kalmár Tamás, Tóth Gábor, Schvarcz Gábor, Hoffer Tibor, Imre Norbert, László Árpád, Hoffer Krisztofer
Blaumann Ádám, Dávid András, Dávid Máté, Dragolovics Mátyás, Liebe György, Pupek Márkó, Pupek Zsolt, Szelley Áron Krisztián, Takács Roland, Varga Dénes, Zsoldos Ádám, Turza András, Alm Zsolt, Csík Balázs, Csík Dániel, Varga Bence, Baán Krisztián, Rima Krisztián, Zsámboki Zalán

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Berki Gábor Neumann Wombats
A vendég csapat kezdőkapusa Blaumann Ádám IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
0:38 GÓL!!! 0 : 1 Gólszerző: Dávid András, Gólpassz: Alm Zsolt IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
2:7 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Hoffer Tibor, Gólpassz: László Árpád Neumann Wombats
5:19 GÓL!!! 1 : 2 Gólszerző: Dávid András, Gólpassz: Pupek Márkó IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
8:34 GÓL!!! 1 : 3 Gólszerző: Alm Zsolt, Gólpassz: Pupek Márkó IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
9:24 Ponyokai Péter-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Neumann Wombats
11:15 GÓL!!! 1 : 4 Gólszerző: Takács Roland, Gólpassz: Zsoldos Ádám , emberelőnyös gól IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
14:45 Csík Balázs-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
18:2 Pupek Márkó-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés IBK Cartoon Heroes - Kinizsi

Első harmad végeredménye: 1 : 4

Második harmad

30:30 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Rima Krisztián, bejött: Blaumann Ádám. IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
32:18 GÓL!!! 2 : 4 Gólszerző: André Balázs, Gólpassz: Hajdú Csongor Neumann Wombats
33:35 Kalmár Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Neumann Wombats
39:59 Pupek Zsolt-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás IBK Cartoon Heroes - Kinizsi

Második harmad végeredménye: 1 : 0

Harmadik harmad

40:00 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Blaumann Ádám, bejött: Rima Krisztián. IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
40:54 GÓL!!! 2 : 5 Gólszerző: Alm Zsolt, Gólpassz: Dávid András , emberhátrányos gól IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
41:30 GÓL!!! 3 : 5 Gólszerző: Kalmár Tamás, Gólpassz: Odor József , emberelőnyös gól Neumann Wombats
42:37 GÓL!!! 3 : 6 Gólszerző: Pupek Márkó, Gólpassz: Alm Zsolt IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
45:17 GÓL!!! 3 : 7 Gólszerző: Alm Zsolt, Gólpassz: Dávid András , IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
45:17 Időt kért a hazai csapat. Neumann Wombats
46:6 GÓL!!! 3 : 8 Gólszerző: Szelley Áron Krisztián, Gólpassz: Csík Dániel , IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
48:53 GÓL!!! 4 : 8 Gólszerző: Ponyokai Péter, Gólpassz: André Balázs Neumann Wombats
49:55 GÓL!!! 4 : 9 Gólszerző: Zsoldos Ádám, Gólpassz: Pupek Márkó , IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
50:52 GÓL!!! 5 : 9 Gólszerző: Ágoston Dávid, , büntetőből szerzett gól Neumann Wombats
51:18 GÓL!!! 5 : 10 Gólszerző: Dávid Máté, Gólpassz: Pupek Zsolt IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
51:35 GÓL!!! 5 : 11 Gólszerző: Csík Dániel, Gólpassz: Szelley Áron Krisztián IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
53:37 GÓL!!! 5 : 12 Gólszerző: Alm Zsolt, IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
59:49 Turza András-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás IBK Cartoon Heroes - Kinizsi

Harmadik harmad végeredménye: 4 : 8

Végeredmény: 6 : 12