Online jegyzőkönyv 2013/2014

Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
 
Floorball Team Future
8
-
5
Részletek
Dátum
Idő
Bajnokság
Forduló
2013. 11. 10.
17 : 00
Salming OB1
6.
Hazai mezszín
Nézőszám
Bírók
fekete nadrág-piros mez
94
Pfneiszli Péter, Váradi György
Eredmények
Játékidő: Vége
Csapat
1.
2.
3.
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
3
3
2
8
Floorball Team Future
0
3
2
5
1. harmad
A hazai csapat kezdőkapusa Kiss Balázs
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
A vendég csapat kezdőkapusa Pergel Balázs
Floorball Team Future
0:28
Kiss Péter, Kovács Balázs
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
10:31
Boa Attila,
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
19:50
Kiss Péter,
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
2. harmad
25:59
Kiss Péter, Jadlószki Ákos
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
28:56
Szabó Gyula (sportszerűtlen magatartás, 2 perc)
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
28:56
Zsadányi Bence (sportszerűtlen magatartás, 2 perc)
Floorball Team Future
32:49
Szabadi Gábor, Kovács Bence
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
35:47
Juhász Tibor (ismétlődő szabálytalanságok, 2 perc)
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
37:00
Brauner Máté, Szűcs András , emberelőnyös gól
Floorball Team Future
37:56
Bálint Olivér, Stekinger Richárd
Floorball Team Future
38:8
Lődör Kristóf, Szűcs András
Floorball Team Future
38:48
Szabó Gyula, Kovács Balázs
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
39:57
Juhász Tibor (szabálytalan ütés, 2 perc)
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
3. harmad
42:45
Lődör Kristóf, Szűcs András
Floorball Team Future
46:45
Szabó Gyula (akadályozás vagy feltartás, 2 perc)
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
46:45
Stekinger Richárd (akadályozás vagy feltartás, 2 perc)
Floorball Team Future
51:47
Időt kért a vendég csapat.
Floorball Team Future
51:47
Kiss Péter, Szepesi Imre ,
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
53:35
Kovács Balázs (szabálytalan ütés, 2 perc)
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
56:55
Lődör Kristóf (szabálytalan lökés, 2 perc)
Floorball Team Future
58:59
Szabó Gyula, ,
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
59:55
Bálint Olivér, ,
Floorball Team Future
Dunaújvárosi Főiskola - Corner Ékszer - RFT
21
Szabó Gyula
13
Lendvai Gábor
92
Szabadi Gábor
39
Majorosi Tamás
38
Siklósi Zoltán
33
Sója László Tibor
20
Szepesi Imre
11
Kiss Tibor
10
Kovács Balázs
9
Kiss Péter
8
Pász Mátyás
91
Juhász Tibor
12
Oberna Gábor
88
Kiss Balázs
5
Jadlószki Ákos
47
Tullner Bence Endre
7
Kovács Bence
44
Boa Attila
Floorball Team Future
17
Hetei Zsolt
9
Stekinger Richárd
0
Pergel Balázs
20
Kelemen Krisztián
37
Brauner Máté
23
Lődör Kristóf
54
Pap Zoltán Kálmán
52
Pintér András Gábor
3
Szűcs András
21
Takács Péter
0
Tamasi Gábor
88
Zsadányi Bence
22
Bálint Olivér