Helyszín: Lőrinci Sportcsarnok, 1185 Budapest, Thököly út 5. - 0 ,
Hazai mezszín: sárga-fekete-fekete
Bírók: Ágoston Dávid, Berki Gábor

Hazai játékosok:
Dragolovics Mátyás, Fazekas Krisztofer, Kelemen Gábor, Turza András, Gáll Patrik, Borsi Mátyás, Rima Krisztián, Bíró Szabolcs, Dolhay Gábor, Apró Zoltán, Tóth Ádám
Vendég játékosok:
Bakos János, Csajághy Bence, Dudás István, Farkas Bence, Gortva László, Jenei Tamás, Kővári László, Mózes Péter, Orbán Gergő, Szuri Zoltán, Tóth Bence, Varga Gergő, Velencei Marcell, Viczena Áron, Gál Máté, Hajas Nándor, Nagy Dénes

Idő: 59:28

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Rima Krisztián
A hazai csapat kezdőkapusa Szuri Zoltán
3:17 GÓL!!! 0 : 1 Gólszerző: Tóth Bence, Gólpassz: Varga Gergő SZPK Komárom
11:2 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Dragolovics Mátyás, Gólpassz: Kelemen Gábor IBK Cartoon Heroes

Első harmad végeredménye: 1 : 1

Második harmad

24:45 Apró Zoltán-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes
24:45 Farkas Bence büntetőt hibázott. SZPK Komárom
25:41 GÓL!!! 1 : 2 Gólszerző: Jenei Tamás, Gólpassz: Kővári László , emberelőnyös gól SZPK Komárom
28:49 GÓL!!! 1 : 3 Gólszerző: Csajághy Bence, SZPK Komárom
31:25 GÓL!!! 1 : 4 Gólszerző: Dudás István, Gólpassz: Velencei Marcell , SZPK Komárom
34:16 Gáll Patrik-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes
36:6 Jenei Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: akadályozás vagy feltartás SZPK Komárom
38:32 GÓL!!! 1 : 5 Gólszerző: Velencei Marcell, , SZPK Komárom

Második harmad végeredménye: 0 : 4

Harmadik harmad

40:44 Fazekas Krisztofer-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes
45:40 GÓL!!! 1 : 6 Gólszerző: Mózes Péter, Gólpassz: Varga Gergő SZPK Komárom
45:40 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Szuri Zoltán, bejött: Orbán Gergő. SZPK Komárom
47:28 GÓL!!! 1 : 7 Gólszerző: Kővári László, SZPK Komárom
49:39 Velencei Marcell-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés SZPK Komárom
50:11 GÓL!!! 1 : 8 Gólszerző: Tóth Bence, Gólpassz: Mózes Péter , emberhátrányos gól SZPK Komárom
50:47 GÓL!!! 1 : 9 Gólszerző: Tóth Bence, , emberhátrányos gól SZPK Komárom
51:39 GÓL!!! 1 : 10 Gólszerző: Nagy Dénes, , emberhátrányos gól SZPK Komárom
51:58 Időt kért a hazai csapat. IBK Cartoon Heroes
52:26 GÓL!!! 1 : 11 Gólszerző: Jenei Tamás, Gólpassz: Nagy Dénes SZPK Komárom
53:26 GÓL!!! 1 : 12 Gólszerző: Dudás István, Gólpassz: Velencei Marcell SZPK Komárom
54:54 GÓL!!! 1 : 13 Gólszerző: Viczena Áron, Gólpassz: Jenei Tamás SZPK Komárom
57:16 GÓL!!! 1 : 14 Gólszerző: Velencei Marcell, SZPK Komárom
59:28 GÓL!!! 1 : 15 Gólszerző: Nagy Dénes, SZPK Komárom

Harmadik harmad végeredménye: 0 : 10