Helyszín: Batthiány Általános Iskola és Sportiskola, 2030 Érd, Fácán köz 1.

Erényi Árpád, László Bálint, Lőrinczi Dániel, Sigmond Gergely, Srankó Árpád, Tarnawa Ákos, Szitás István, Zarka Áron, Simay Balázs, Juhász Krisztián, Tázler Radek, Titkos Noel
Drótos Gyula, Baintner Balázs, Hajnal Márk, Beges Bence, Török Gábor, Szabó Ákos, Popik Zoltán, Klemencz Tamás, Karácsony Péter, Ignéczi Balázs, Hudák Milán, Gál Tamás, Tóth Bálint

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Zarka Áron
A hazai csapat kezdőkapusa Tóth Bálint
1:59 Titkos Noel-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: túl sok játékos a pályán Torpedo Justitia SC
3:14 GÓL!!! 0 : 1 Gólszerző: Ignéczi Balázs, Gólpassz: Szabó Ákos , emberelőnyös gól MFE - floorballer.hu
3:43 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Simay Balázs, Gólpassz: Tázler Radek Torpedo Justitia SC
7:33 Hajnal Márk-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés MFE - floorballer.hu
10:3 GÓL!!! 1 : 2 Gólszerző: Baintner Balázs, MFE - floorballer.hu
11:24 GÓL!!! 1 : 3 Gólszerző: Ignéczi Balázs, Gólpassz: Klemencz Tamás MFE - floorballer.hu
11:33 GÓL!!! 1 : 4 Gólszerző: Baintner Balázs, Gólpassz: Hudák Milán MFE - floorballer.hu
17:27 Juhász Krisztián-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Torpedo Justitia SC

Első harmad végeredménye: 1 : 4

Második harmad

21:3 GÓL!!! 2 : 4 Gólszerző: Srankó Árpád, Gólpassz: Tázler Radek Torpedo Justitia SC
22:54 GÓL!!! 3 : 4 Gólszerző: Simay Balázs, Gólpassz: Erényi Árpád Torpedo Justitia SC
29:37 Szabó Ákos-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés MFE - floorballer.hu
31:20 Szitás István-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés Torpedo Justitia SC
32:38 GÓL!!! 3 : 5 Gólszerző: Török Gábor, Gólpassz: Szabó Ákos , emberelőnyös gól MFE - floorballer.hu
38:13 Sigmond Gergely-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Torpedo Justitia SC
39:20 GÓL!!! 4 : 5 Gólszerző: Simay Balázs, Gólpassz: László Bálint , emberhátrányos gól Torpedo Justitia SC
39:49 GÓL!!! 4 : 6 Gólszerző: Karácsony Péter, Gólpassz: Drótos Gyula , emberelőnyös gól MFE - floorballer.hu

Második harmad végeredménye: 3 : 2

Harmadik harmad

40:00 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Zarka Áron, bejött: Tarnawa Ákos. Torpedo Justitia SC
44:11 Erényi Árpád-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének visszafogása Torpedo Justitia SC
47:41 GÓL!!! 5 : 6 Gólszerző: Juhász Krisztián, Gólpassz: Titkos Noel Torpedo Justitia SC
48:35 GÓL!!! 5 : 7 Gólszerző: Szabó Ákos, MFE - floorballer.hu
50:00 GÓL!!! 6 : 7 Gólszerző: Tázler Radek, Gólpassz: László Bálint Torpedo Justitia SC
53:4 GÓL!!! 7 : 7 Gólszerző: Tázler Radek, Gólpassz: Sigmond Gergely Torpedo Justitia SC
53:52 GÓL!!! 7 : 8 Gólszerző: Török Gábor, Gólpassz: Szabó Ákos MFE - floorballer.hu
56:41 GÓL!!! 7 : 9 Gólszerző: Szabó Ákos, Gólpassz: Klemencz Tamás MFE - floorballer.hu
59:47 Popik Zoltán-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés MFE - floorballer.hu
59:47 Időt kért a hazai csapat. Torpedo Justitia SC

Harmadik harmad végeredménye: 3 : 3

Végeredmény: 7 : 9

Különleges esemény: nincs megadva.
Mérközés nézőszáma: nincs megadva.