Helyszín: Lőrinci Sportcsarnok, 1185 Budapest, Thököly út 5.

Blaumann Ádám, Dávid András, Dávid Máté, Liebe György, Pupek Márkó, Pupek Zsolt, Szelley Áron Krisztián, Takács Roland, Zsoldos Ádám, Pásztor Bálint, Alm Zsolt, Csík Balázs, Csík Dániel, Varga Bence
Ambrus Norbert, Bozsó Tamás, Fuchs András, Galsai Péter, Hoffmann Tamás, Hollósi Richárd, Kvasznicska Norbert, Molnár Kristóf, Pazsák Csaba, Ressely Krisztián, Ressely Norbert, Schauer Balázs, Varga Gergő, Zelei Kristóf, Vígh László, Tóth Krisztián

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Blaumann Ádám IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
A hazai csapat kezdőkapusa Vígh László Dunai Krokodilok SE
7:26 Ressely Krisztián-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE
9:28 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Dávid András, Gólpassz: Pupek Zsolt IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
16:52 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Hoffmann Tamás Dunai Krokodilok SE
17:29 Csík Dániel-t kiállították. Kiállítás hossza: 10 perc. Megnevezés: végleges kiállítás (III) (verekedés, sportszerűtlen magatartás) IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
17:29 Galsai Péter-t kiállították. Kiállítás hossza: 10 perc. Megnevezés: végleges kiállítás (III) (verekedés, sportszerűtlen magatartás) Dunai Krokodilok SE
17:29 Csík Balázs-t kiállították. Kiállítás hossza: 12 perc. Megnevezés: játékosok vagy csapatvezetők sportszerűtlenül viselkednek IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
17:29 Pazsák Csaba-t kiállították. Kiállítás hossza: 10 perc. Megnevezés: végleges kiállítás (I) (csak technikai) Dunai Krokodilok SE
17:29 GÓL!!! 2 : 1 Gólszerző: Csík Dániel, Gólpassz: Alm Zsolt IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
19:23 GÓL!!! 2 : 2 Gólszerző: Hoffmann Tamás, Dunai Krokodilok SE

Első harmad végeredménye: 2 : 2

Második harmad

22:59 Zsoldos Ádám-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
24:7 GÓL!!! 2 : 3 Gólszerző: Hoffmann Tamás, Gólpassz: Ressely Norbert , emberelőnyös gól Dunai Krokodilok SE
27:3 Liebe György-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: túl sok játékos a pályán IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
28:51 GÓL!!! 2 : 4 Gólszerző: Varga Gergő, Gólpassz: Hoffmann Tamás , emberelőnyös gól Dunai Krokodilok SE
33:29 Bozsó Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés Dunai Krokodilok SE
34:1 GÓL!!! 2 : 5 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Hoffmann Tamás , emberhátrányos gól Dunai Krokodilok SE

Második harmad végeredménye: 0 : 3

Harmadik harmad

43:40 Zsoldos Ádám-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan távolság IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
49:3 GÓL!!! 2 : 6 Gólszerző: Varga Gergő, Dunai Krokodilok SE
49:45 GÓL!!! 3 : 6 Gólszerző: Alm Zsolt, Gólpassz: Dávid Máté IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
53:43 GÓL!!! 4 : 6 Gólszerző: Dávid Máté, , IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
54:33 GÓL!!! 5 : 6 Gólszerző: Pupek Márkó, IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
54:33 Időt kért a vendég csapat. Dunai Krokodilok SE
56:21 Molnár Kristóf-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének visszafogása Dunai Krokodilok SE
56:21 Időt kért a hazai csapat. IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
57:54 GÓL!!! 6 : 6 Gólszerző: Alm Zsolt, , emberelőnyös gól IBK Cartoon Heroes - Kinizsi
58:3 GÓL!!! 6 : 7 Gólszerző: Hoffmann Tamás, Gólpassz: Kvasznicska Norbert Dunai Krokodilok SE
58:11 GÓL!!! 7 : 7 Gólszerző: Pupek Márkó, Gólpassz: Liebe György IBK Cartoon Heroes - Kinizsi

Harmadik harmad végeredménye: 5 : 2

Hosszabítás

67:12 Varga Gergő-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének felemelése Dunai Krokodilok SE
67:12 Ressely Krisztián-t kiállították. Kiállítás hossza: 12 perc. Megnevezés: játékosok vagy csapatvezetők sportszerűtlenül viselkednek Dunai Krokodilok SE
68:42 GÓL!!! 8 : 7 Gólszerző: Pupek Márkó, Gólpassz: Dávid András, emberelőnyös gól IBK Cartoon Heroes - Kinizsi

Hosszabítás végeredménye: 1 : 0

Végeredmény: 8 : 7

Különleges esemény:A mérkőzés 18. percében egy hazai gól után a gólszerző (H91) sportszerűtlen magatartást tanúsított, amit a sértett (V7) megtorolt. Ezt követően dulakodás alakult ki ahol H91-en kívül V28 is részt vett, aki a játékvezető többszöri kísérlete ellenére sem volt hajlandó abbahagyni az ellenfél játékosok támadását. H91 és V29 végleges kiállítás III -at, V7 végleges kiállítás I-et kapott.