Helyszín: Komárom Városi Sportcsarnok - 2900 Komárom, Czuczor G. u. 62.

Ábrahám Balázs, Bagi Martin Imre, Benkei László, Bognár Bence, Bognár Gergely, Bondor Csaba, Czank Dávid, Darai Bence, Haris Tibor, Kiss János, Molnár András, Molnár Dávid, Németh Richárd, Pete Barnabás, Sztojanov Olivér, Tóth Máté Gábor, Váradi Tamás, Mózes Béla, Pete József
Mile Benedek, Varga Levente, András Ádám, Champier Mihály, Csorba Gellért, Frischmann Bálint, Harangozó Szilárd, Hóka Iván, Hotz Erik, Jani Sándor, Kádár Gergely, Radványi Balázs, Rési Tamás, Rési Zoltán, Sebrek Dániel, Müller János, Csipkereki Roland

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Bagi Martin Imre SZPK Komárom
A hazai csapat kezdőkapusa Hotz Erik Phoenix Fireball SE
0:42 GÓL!!! 0 : 1 Gólszerző: Müller János, Gólpassz: Harangozó Szilárd Phoenix Fireball SE
1:17 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Bognár Gergely, Gólpassz: Haris Tibor SZPK Komárom
8:12 GÓL!!! 1 : 2 Gólszerző: András Ádám, Gólpassz: Hóka Iván Phoenix Fireball SE
11:26 GÓL!!! 1 : 3 Gólszerző: Harangozó Szilárd, Gólpassz: Müller János Phoenix Fireball SE
12:51 András Ádám-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: akadályozás vagy feltartás Phoenix Fireball SE

Első harmad végeredménye: 1 : 3

Második harmad

21:20 GÓL!!! 2 : 3 Gólszerző: Darai Bence, Gólpassz: Czank Dávid SZPK Komárom
21:28 GÓL!!! 3 : 3 Gólszerző: Németh Richárd, SZPK Komárom
28:32 Czank Dávid-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: akadályozás vagy feltartás SZPK Komárom
29:59 GÓL!!! 3 : 4 Gólszerző: Csipkereki Roland, , emberelőnyös gól Phoenix Fireball SE
34:54 Molnár András-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés SZPK Komárom
35:45 GÓL!!! 3 : 5 Gólszerző: Harangozó Szilárd, Gólpassz: Müller János , emberelőnyös gól Phoenix Fireball SE
38:28 GÓL!!! 4 : 5 Gólszerző: Pete Barnabás, Gólpassz: Bognár Gergely SZPK Komárom

Második harmad végeredménye: 3 : 2

Harmadik harmad

47:14 GÓL!!! 4 : 6 Gólszerző: Harangozó Szilárd, Phoenix Fireball SE
48:36 GÓL!!! 4 : 7 Gólszerző: Harangozó Szilárd, , büntetőből szerzett gól Phoenix Fireball SE
48:36 Időt kért a hazai csapat. SZPK Komárom
50:9 Kiss János-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés SZPK Komárom
53:42 GÓL!!! 4 : 8 Gólszerző: Müller János, Gólpassz: Frischmann Bálint Phoenix Fireball SE
57:20 Radványi Balázs-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Phoenix Fireball SE
59:26 GÓL!!! 5 : 8 Gólszerző: Bognár Gergely, Gólpassz: Darai Bence , emberelőnyös gól SZPK Komárom
59:52 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Hotz Erik, bejött: Jani Sándor. Phoenix Fireball SE

Harmadik harmad végeredménye: 1 : 3

Végeredmény: 5 : 8

Különleges esemény: nincs megadva.