Szuri Zoltán, Farkas Bence, Gortva László, Zsámboki Dániel, Tóth Bence, Varga Gergő, Csajághy Bence, Viczena Áron, Mózes Dániel, Nagy Dénes, Móricz Dávid, Dudás István, Bakos János, Jenei Tamás, Mózes Péter, Velencei Marcell, Gál Máté, Orbán Gergő, Kautcner Zsolt, Hajas Nándor, Kővári László
Ábrahám Balázs, Bagi Martin Imre, Bognár Gergely, Németh Richárd, Haris Tibor, Bondor Csaba, Benkei László, Czank Dávid, Váradi Tamás, Darai Bence, Molnár András, Darai Máté, Pete József, Kiss János, Tóth Máté Gábor, Sztojanov Olivér, Bognár Bence, Molnár Dávid

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Szuri Zoltán
A hazai csapat kezdőkapusa Bagi Martin Imre
2:24 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Móricz Dávid, SZPK Komárom B
4:29 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Németh Richárd, Gólpassz: Haris Tibor SZPK Komárom A
6:12 Németh Richárd-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: kezezés SZPK Komárom A
10:51 GÓL!!! 1 : 2 Gólszerző: Benkei László, Gólpassz: Németh Richárd SZPK Komárom A
11:59 Molnár András-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének visszafogása SZPK Komárom A
13:00 Darai Bence-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom A
13:48 GÓL!!! 2 : 2 Gólszerző: Kővári László, Gólpassz: Zsámboki Dániel , kettős emberelőnyös gól SZPK Komárom B
18:11 Bognár Gergely-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés SZPK Komárom A
19:14 Kautcner Zsolt-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom B

Első harmad végeredménye: 2 : 2

Második harmad

21:9 GÓL!!! 2 : 3 Gólszerző: Benkei László, Gólpassz: Haris Tibor , emberelőnyös gól SZPK Komárom A
25:19 Németh Richárd-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom A
25:45 Zsámboki Dániel-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom B
27:59 GÓL!!! 2 : 4 Gólszerző: Molnár András, SZPK Komárom A
29:56 GÓL!!! 2 : 5 Gólszerző: Bondor Csaba, SZPK Komárom A
32:9 Gortva László-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom B
33:14 GÓL!!! 2 : 6 Gólszerző: Váradi Tamás, Gólpassz: Bognár Gergely SZPK Komárom A
33:14 Időt kért a hazai csapat. SZPK Komárom B
35:32 GÓL!!! 2 : 7 Gólszerző: Darai Bence, Gólpassz: Molnár András SZPK Komárom A

Második harmad végeredménye: 0 : 5

Harmadik harmad

43:31 Molnár Dávid-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom A
46:49 GÓL!!! 2 : 8 Gólszerző: Németh Richárd, Gólpassz: Sztojanov Olivér SZPK Komárom A
46:49 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Bagi Martin Imre, bejött: Ábrahám Balázs. SZPK Komárom A
50:36 Molnár Dávid-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés SZPK Komárom A
51:49 GÓL!!! 3 : 8 Gólszerző: Móricz Dávid, Gólpassz: Kővári László SZPK Komárom B
54:41 GÓL!!! 3 : 9 Gólszerző: Sztojanov Olivér, Gólpassz: Bondor Csaba SZPK Komárom A
58:11 GÓL!!! 3 : 10 Gólszerző: Darai Máté, Gólpassz: Váradi Tamás SZPK Komárom A

Harmadik harmad végeredménye: 1 : 3

Végeredmény: 3 : 10

Különleges esemény: nincs megadva.