Helyszín: Zákanyi Kálmán Sportcsarnok 8640 Fonyód, József utca 21.
Bírók:

Hazai játékosok:
Benyó Blanka, Pádár Kitti, Gönci Eszter, Kelemen Anikó, Szalai Dóra, Fehér Dóra, Stipsicz Orsolya, Gulyás Nelli, Elek Zóra, Tóth Marcella, Bredár Bora, Rácz Anna, Madarász Fiona, Buglák Kincső, Buglák Martina, Fülöp Anna, Gyarmati Réka, Orosz Luca, Veres Dóra
Vendég játékosok:
Demeter Zalán, Berecz Miklós, Papp Dániel, Sófi Gergely, Tarjáni Norbert, Misnyovszki Martin, Szabó Ákos, Percze Dániel, Pósa Ádám Róbert, Nguyen Van Kevin, Horváth Henrik, Fejes Hajnalka, Kovács Bianka, Bencze Zsolt, Balázs Dávid, Kiss Szimonetta

Idő: 59:33

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Rácz Anna
A hazai csapat kezdőkapusa Papp Dániel
3:20 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Gyarmati Réka, Gólpassz: Pádár Kitti , Női U19 magyar válogatott
3:57 GÓL!!! 2 : 0 Gólszerző: Kelemen Anikó, Gólpassz: Stipsicz Orsolya , Női U19 magyar válogatott
5:59 GÓL!!! 3 : 0 Gólszerző: Gyarmati Réka, Gólpassz: Gönci Eszter , Női U19 magyar válogatott
11:19 GÓL!!! 3 : 1 Gólszerző: Berecz Miklós, , Neumann Wombats FSE
17:14 GÓL!!! 4 : 1 Gólszerző: Bredár Bora, Gólpassz: Orosz Luca , Női U19 magyar válogatott
19:50 GÓL!!! 5 : 1 Gólszerző: Kelemen Anikó, Gólpassz: Veres Dóra , Női U19 magyar válogatott

Első harmad végeredménye: 5 : 1

Második harmad

20:00 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Rácz Anna, bejött: Gulyás Nelli. Női U19 magyar válogatott
26:44 GÓL!!! 5 : 2 Gólszerző: Percze Dániel, Gólpassz: Berecz Miklós , Neumann Wombats FSE
30:50 GÓL!!! 6 : 2 Gólszerző: Orosz Luca, Gólpassz: Kelemen Anikó , Női U19 magyar válogatott
38:36 GÓL!!! 7 : 2 Gólszerző: Kelemen Anikó, , Női U19 magyar válogatott
39:30 Orosz Luca-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének felemelése Női U19 magyar válogatott
39:30 Balázs Dávid-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés Neumann Wombats FSE

Második harmad végeredménye: 2 : 1

Harmadik harmad

40:31 Berecz Miklós-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés Neumann Wombats FSE
43:20 Szalai Dóra-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan csere Női U19 magyar válogatott
43:20 Időt kért a vendég csapat. Neumann Wombats FSE
46:35 GÓL!!! 8 : 2 Gólszerző: Tóth Marcella, Gólpassz: Bredár Bora , Női U19 magyar válogatott
50:00 Balázs Dávid-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: akadályozás vagy feltartás Neumann Wombats FSE
50:00 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Gulyás Nelli, bejött: Rácz Anna. Női U19 magyar válogatott
52:35 Fejes Hajnalka-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan csere Neumann Wombats FSE
56:38 GÓL!!! 9 : 2 Gólszerző: Orosz Luca, Gólpassz: Elek Zóra , Női U19 magyar válogatott
57:23 Nguyen Van Kevin büntetőt hibázott. Neumann Wombats FSE
57:23 Fehér Dóra-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Női U19 magyar válogatott
59:33 GÓL!!! 9 : 3 Gólszerző: Balázs Dávid, Gólpassz: Nguyen Van Kevin , Neumann Wombats FSE

Harmadik harmad végeredménye: 2 : 1

Végeredmény: 9 : 3

Különleges esemény: nincs megadva.