Online Jegyzőkönyv

-

Salming Férfi OB1 - 7. forduló
Időpont: 2015-12-12 17 : 30
Helyszín: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.
Hazai mezszín:
Bírók: Ágoston Dávid, Berki Gábor

Hazai játékosok:
Szedlák Alexandra, Nyerges Dóra, Rácz Anna, Szalai Dóra, Tóth Marcella, Elek Zóra, Fehér Dóra, Bredár Bora, Gulyás Nelli, Fodor Eszter, Hotz Evelin, Stipsicz Orsolya, Oravecz Kinga Anna, Petri Zsófia, Madarász Fiona, Orosz Luca
Vendég játékosok:
Kovács-Acsai Renáta, Fülöp Anna, Harmat Anna, Lakatos Anikó, Mészáros Kitti, Takács Barbara, Takács Brigitta, Tüdős Zsuzsanna, Weltz Boglárka, Turi-Kováts Katalin, Tóth Nikolett, Vörös Rózsa Katalin

Idő: 59:54

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Rácz Anna
A hazai csapat kezdőkapusa Vörös Rózsa Katalin
3:15 Takács Barbara-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes
6:25 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Hotz Evelin, Phoenix Fireball SE
17:15 Fehér Dóra-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének visszafogása Phoenix Fireball SE
18:22 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Harmat Anna, Gólpassz: Tüdős Zsuzsanna , emberelőnyös gól IBK Cartoon Heroes
19:45 GÓL!!! 2 : 1 Gólszerző: Szedlák Alexandra, Gólpassz: Stipsicz Orsolya Phoenix Fireball SE

Első harmad végeredménye: 2 : 1

Második harmad

22:20 GÓL!!! 2 : 2 Gólszerző: Tóth Nikolett, Gólpassz: Weltz Boglárka IBK Cartoon Heroes
22:20 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Rácz Anna, bejött: Gulyás Nelli. Phoenix Fireball SE
22:43 GÓL!!! 2 : 3 Gólszerző: , , késleltetett kiállítás alatt IBK Cartoon Heroes
25:13 GÓL!!! 2 : 4 Gólszerző: Kovács-Acsai Renáta, Gólpassz: Takács Brigitta IBK Cartoon Heroes
25:13 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Gulyás Nelli, bejött: Rácz Anna. Phoenix Fireball SE
25:43 GÓL!!! 3 : 4 Gólszerző: Tóth Marcella, Phoenix Fireball SE
30:18 GÓL!!! 3 : 5 Gólszerző: Takács Barbara, Gólpassz: Takács Brigitta IBK Cartoon Heroes
36:28 GÓL!!! 3 : 6 Gólszerző: Takács Barbara, Gólpassz: Tüdős Zsuzsanna IBK Cartoon Heroes

Második harmad végeredménye: 1 : 5

Harmadik harmad

41:4 GÓL!!! 4 : 6 Gólszerző: Tóth Marcella, Phoenix Fireball SE
42:44 GÓL!!! 4 : 7 Gólszerző: Takács Brigitta, Gólpassz: Harmat Anna IBK Cartoon Heroes
53:1 GÓL!!! 5 : 7 Gólszerző: Fodor Eszter, Gólpassz: Orosz Luca Phoenix Fireball SE
58:20 GÓL!!! 6 : 7 Gólszerző: Orosz Luca, Gólpassz: Fodor Eszter Phoenix Fireball SE
59:54 -t kiállították. Kiállítás hossza: 12 perc. Megnevezés: játékosok vagy csapatvezetők sportszerűtlenül viselkednek Phoenix Fireball SE
59:54 Időt kért a vendég csapat. IBK Cartoon Heroes

Harmadik harmad végeredménye: 3 : 1

Végeredmény: 6 : 7

Különleges esemény:A hazai csapatvezető (Varsányi Zsuzsanna) ismétlődően sportszerűtlen magatartást tanusított, a 60. percben ezért 2+10 perces kiállítást kapott. A kiállítást a H72-es játékos töltötte le.