Ábrahám Balázs, Bagi Martin Imre, Benkei László, Bognár Bence, Bognár Gergely, Bondor Csaba, Czank Dávid, Darai Bence, Darai Máté, Haris Tibor, Kiss János, Molnár András, Molnár Dávid, Németh Richárd, Pete Barnabás, Sztojanov Olivér, Tóth Máté Gábor, Váradi Tamás, Mózes Béla, Pete József
Ambrus Norbert, Bozsó Tamás, Galsai Péter, Hoffmann Tamás, Hollósi Richárd, Kvasznicska Norbert, Lukácsi Boldizsár, Molnár Kristóf, Pazsák Csaba, Ressely Krisztián, Ressely Norbert, Schauer Balázs, Varga Gergő, Zelei Kristóf, Vígh László, Tóth Krisztián, Kollár Csaba

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Ábrahám Balázs SZPK Komárom
A hazai csapat kezdőkapusa Vígh László Dunai Krokodilok SE
0:14 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Haris Tibor, SZPK Komárom
1:36 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Kvasznicska Norbert Dunai Krokodilok SE
13:24 GÓL!!! 1 : 2 Gólszerző: Hollósi Richárd, Gólpassz: Galsai Péter Dunai Krokodilok SE
16:6 Ressely Krisztián-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás (reklamálás) Dunai Krokodilok SE
18:38 GÓL!!! 2 : 2 Gólszerző: Molnár András, Gólpassz: Váradi Tamás SZPK Komárom
19:00 GÓL!!! 2 : 3 Gólszerző: Varga Gergő, , büntetőből szerzett gól Dunai Krokodilok SE
19:49 Zelei Kristóf-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE

Első harmad végeredménye: 2 : 3

Második harmad

33:44 GÓL!!! 2 : 4 Gólszerző: Kollár Csaba, Dunai Krokodilok SE
36:40 GÓL!!! 2 : 5 Gólszerző: Kvasznicska Norbert, Gólpassz: Ressely Norbert Dunai Krokodilok SE
36:40 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Ábrahám Balázs, bejött: Bagi Martin Imre. SZPK Komárom
39:56 GÓL!!! 3 : 5 Gólszerző: Molnár András, Gólpassz: Darai Máté SZPK Komárom

Második harmad végeredménye: 1 : 2

Harmadik harmad

43:29 GÓL!!! 3 : 6 Gólszerző: Hoffmann Tamás, Gólpassz: Ressely Norbert Dunai Krokodilok SE
43:53 GÓL!!! 4 : 6 Gólszerző: Molnár András, Gólpassz: Darai Máté SZPK Komárom
45:52 GÓL!!! 5 : 6 Gólszerző: Darai Máté, Gólpassz: Darai Bence SZPK Komárom
51:27 Időt kért a vendég csapat. Dunai Krokodilok SE
53:23 GÓL!!! 6 : 7 Gólszerző: Darai Máté, Gólpassz: Váradi Tamás SZPK Komárom
57:33 Időt kért a hazai csapat. SZPK Komárom
57:41 GÓL!!! 6 : 8 Gólszerző: Varga Gergő, Gólpassz: Molnár Kristóf Dunai Krokodilok SE
58:3 GÓL!!! 7 : 8 Gólszerző: Darai Máté, Gólpassz: Molnár András SZPK Komárom
58:53 Molnár András-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés SZPK Komárom

Harmadik harmad végeredménye: 4 : 3