Kovács-Acsai Renáta, Bodócs Emese, Fülöp Anna, Harmat Anna, Junttilla Jenni, Lakatos Anikó, Mészáros Kitti, Takács Barbara, Takács Brigitta, Tüdős Zsuzsanna, Vágó Orsolya, Vörös Rózsa Katalin, Weltz Boglárka
Bacher Evelin, Bak Jázmin, Buglák Kincső, Buglák Martina, Gujtmann Renáta, Margl-Gyugos Beáta, Huszár Ágnes, Juhász Vivien, Karácsony Liza, Kiss Dorina, Kiss Klára, Marton Fanni, Mózes Réka, Pawlowszki Erzsébet, Szabó Blanka, Takács Anna, Topál Zsuzsanna, Tóth Dóra, Váradi Vivien, Vértesi Nicole, Závogyán Csilla

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
A hazai csapat kezdőkapusa Vörös Rózsa Katalin
A hazai csapat kezdőkapusa Marton Fanni
7:2 GÓL!!! 0 : 1 Gólszerző: Huszár Ágnes, Gólpassz: Vértesi Nicole , SZPK Komárom
13:23 GÓL!!! 0 : 2 Gólszerző: Margl-Gyugos Beáta, , SZPK Komárom
14:43 Tüdős Zsuzsanna-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes
15:00 GÓL!!! 0 : 3 Gólszerző: Takács Anna, Gólpassz: Margl-Gyugos Beáta , SZPK Komárom

Első harmad végeredménye: 0 : 3

Második harmad

20:27 GÓL!!! 0 : 4 Gólszerző: Huszár Ágnes, Gólpassz: Margl-Gyugos Beáta , SZPK Komárom
31:2 GÓL!!! 0 : 5 Gólszerző: Margl-Gyugos Beáta, , büntetőből szerzett gól SZPK Komárom
31:35 Karácsony Liza-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: ellenfél ütőjének visszafogása SZPK Komárom
31:49 GÓL!!! 0 : 6 Gólszerző: Vértesi Nicole, , SZPK Komárom
35:53 GÓL!!! 0 : 7 Gólszerző: Takács Anna, Gólpassz: Kiss Dorina , SZPK Komárom
35:53 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Marton Fanni, bejött: Mózes Réka. SZPK Komárom
37:21 GÓL!!! 1 : 7 Gólszerző: Takács Brigitta, , IBK Cartoon Heroes

Második harmad végeredménye: 1 : 4

Harmadik harmad

43:26 Bodócs Emese-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: kezezés IBK Cartoon Heroes
45:4 GÓL!!! 1 : 8 Gólszerző: Tóth Dóra, Gólpassz: Huszár Ágnes , SZPK Komárom
48:1 GÓL!!! 2 : 8 Gólszerző: Harmat Anna, Gólpassz: Kovács-Acsai Renáta , IBK Cartoon Heroes
48:12 Váradi Vivien-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK Komárom
48:16 Margl-Gyugos Beáta-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan távolság SZPK Komárom
49:18 GÓL!!! 3 : 8 Gólszerző: Harmat Anna, , IBK Cartoon Heroes
49:39 Harmat Anna-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés IBK Cartoon Heroes
59:10 GÓL!!! 4 : 8 Gólszerző: Harmat Anna, Gólpassz: Tüdős Zsuzsanna , IBK Cartoon Heroes

Harmadik harmad végeredménye: 3 : 1

Végeredmény: 4 : 8

Különleges esemény: nincs megadva.