Megvédte címét az SZPK Komárom
2016. 03. 21.

Sorozatban harmadszor végzett a komáromi csapat a férfi OB2 bajnokság élén.

Két fordulóval a bajnokság vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert az SZPK Komárom miután hazai pályán magabiztosan, 15-3-ra verte a Torpedo Justitia együttesét. A bajnokságot szeptemberben sikeresen kezdte az SZPK, hiszen az újonnan alakult OB2-es IBK Cartoon Heroes ellen nagyarányú győzelmet arattak, majd a második és harmadik fordulóban a Phoenix, illetve DEAC ellen már nehezebb dolguk akadt, mindkét csapatot mindössze egy góllal verték.

A továbbiakban 3-6 góllal bizonyultak jobbnak ellenfeleiknél, de három mérkőzésen előfordult, hogy több mint 10 góllal nyertek. Az IBK elleni visszavágón 21-et ütöttek, a szoros odavágó után a második DEAC elleni mérkőzésen kisebb meglepetésre 17-2-re diadalmaskodtak, és legutóbb a Torpedot 12 góllal verték.

A dobogó további helyeiért három csapat van versenyben, a 17 pontos Origo SE áll a második helyen, majd a Miskolci csapat következik 16 egységgel és a negyedik pozícióban a Phoenix Wizards is mindössze egy ponttal kevesebbet szerzett.

A 100%-os mutatóval bíró komáromi csapat az utolsó két fordulóban a Szegedi FE és a Miskolci FE csapatai ellen fejezi be az idei szezont.