2024. 03. 10. 21:21:36

IFL: Ezüstérmes az SZPK

Közel volt a bravúrhoz az SZPK Komárom, amely két és fél harmadig tartotta a lépést a szlovén Skofja Lokával, ám a címvédő végül 10–6-ra megnyerte az IFL döntőjét. Bécsből jelentjük.

Részletek részletek

2024. 03. 10. 14:41:59

IFL: Küzdött, de érem nélkül maradt a Phoenix

Kétszer is egyenlített, de nem bírt a házigazda Wienerrel a Phoenix, amely 4–2-es vereségével a negyedik helyen zárta az IFL 2023-2024-es kiírását. Bécsből jelentjük.

2024. 03. 10. 06:49:41

IFL: Megismétlődik a tavalyi döntő

Ismét a komáromi SZPK és a címvédő szlovén Skofja Loka találkozik egymással az IFL fináléjában, de egyik csapatnak sem volt könnyű dolga elődöntős ellenfelével szemben.

2024. 03. 08. 11:05:54

IFL: Két magyar csapat a négyes döntőben

Az IFL bécsi négyes döntőjében ezúttal két magyar csapatnak is szurkolhatunk, ráadásul az egyikük a fináléba is bejut, mert a szombati elődöntőben egymással találkozik a Phoenix és az SZPK.

2024. 02. 04. 20:42:46

Érvényesítették a papírformát a norvégok

Nem sikerült kiharcolnia a vb-részvételt férfiválogatottunknak, Norvégia ugyanis esélyeshez méltó játékkal fölényesen győzött a sorsdöntő mérkőzésen, de Csordás Tamás együttese így is büszke lehet lengyelországi teljesítményére.

2024. 02. 03. 22:01:12

Kiszakadt a gólzsák, legyőztük Ausztriát!

Ahogy vártuk: izgalmas, fordulatos, kiélezett mérkőzést játszott az osztrákokkal férfiválogatottunk, amely az utolsó tíz percben kétgólos hátrányból fordított, és 6–4-es győzelmével vasárnap a vb-részvételért küzdhet.

2024. 02. 02. 23:10:28

Bravúr bravúr hátán, vereség a lengyelektől

Hatalmasat küzdött, de nem tudott betalálni a házigazda lengyeleknek a magyar férfiválogatott, amely szoros mérkőzésen kétgólos vereséget szenvedett a világbajnoki selejtezőtorna második játéknapján.

2024. 02. 01. 23:04:38

A becsületgól összejött a csehek ellen

Tisztes helytállással kezdte a világbajnoki selejtezőtornát férfiválogatottunk, a világranglistán második helyen álló csehek elleni 16–1-es vereség után következik a lengyelek elleni erőpróba.

2024. 02. 01. 10:54:28

Út Malmöbe: kezdődik a vb-selejtező!

Sorrendben a cseh, a házigazda lengyel, és az osztrák csapattal találkozik férfiválogatottunk a csütörtöktől vasárnapig tartó lochówi világbajnoki selejtezőtornán.

2024. 01. 08. 20:22:34

2023-as év játékosai

A Magyar Floorball Szakszövetség 2023. december 7-én döntött a 2023. évi játékosok díjainak odaítéléséről.

2023. 12. 30. 21:30:58

Keretet hirdetett a férfiválogatott

A magyar felnőtt férfi floorball-válogatott stábja kihirdette a februári lengyelországi világbajnoki selejtezőre utazó keretet.

2023. 10. 23. 16:51:19

Ezüstérmek a sikeres Hungária Kupán

Mindkét magyar felnőttválogatott a második helyen zárta az I. Czitrom András Hungária Kupát, amelynek utolsó napján izgalmakban és fordulatokban sem volt hiány.

2023. 10. 21. 22:54:08

Nagy skalpot gyűjtött be a férfiválogatott

Látványos és izgalmas mérkőzésekkel kezdődött el a Hungária Kupa, amelynek első napján a magyar férfiválogatott két góllal legyőzte az olaszokat, míg a nők rávezetésekkel kaptak ki az osztrákoktól.

2023. 10. 20. 19:23:09

Kezdődik a Czitrom András Hungária Kupa

A hétvégén a floorballé a főszerep Érden, az első ízben kiírt Czitrom András Hungária Kupán felnőtt férfi és női, valamint U19-es női válogatottunk három ország legjobbjaival mérkőzik meg.

2023. 10. 09. 22:18:44

Játékvezető képzés

Játékvezetői testület várja új játékvezetők jelentkezését 2023. November. 12-i képzésünkre.

2023. 08. 29. 15:01:43

Küldetés teljesítve: irány a vb!

A hétvégi selejtezőtorna utolsó játéknapján tette fel a pontot az i-re U19-es leány válogatottunk, amely a franciák legyőzésével kiharcolta a részvételt a jövő évi világbajnokságon.

2023. 08. 15. 09:14:44

Hasznos edzőmeccsekkel hangolt a férfiválogatott

A csaknem másfél hónapos nyári szünet után visszatértek a játékosok a pályára, a mögöttünk hagyott hétvégén négy edzéssel és két mérkőzéssel készült a magyar férfi floorball-válogatott.

2023. 08. 01. 10:20:51

Ez történt az elnökségi ülésen

Új tagszervezettel bővült az MFSZ; az elnökség elfogadta a jövő évi versenynaptárat.

2023. 05. 26. 22:40:44

Közgyűlést tartott szövetségünk

A Magyar Floorball Szakszövetség közgyűlést tartott a Magyar Sport Házában, amelyen fontos kérdésekről született döntés.

2023. 05. 21. 22:50:09

Mindkét nemnél kupagyőztes az SZPK Komárom

A férfiaknál a Dunai Krokodilokat (5–4), a nőknél az IBK Cartoon Heroest (4–2) győzte le az SZPK a Magyar Kupa döntőjében – a komáromiak a bajnoki cím után mindkét nemnél dupláztak.