2023. 02. 04. 09:57:45

Takács Anna: Mindenben támogatjuk egymást a lányokkal

Utolsó mérkőzését játssza női válogatottunk szombat délután a vb-selejtezőtornán, méghozzá a közvetlen világelithez tartozó lengyelek ellen. A találkozó előtt Takács Annával beszélgettünk, aki egy gólt és egy gólpasszt jegyzett a házigazda olaszok elleni győztes összecsapáson.

Részletek részletek

2023. 02. 03. 20:44:24

Végig vezetve győztük le a házigazdát

A második harmad elején ellépett a hazai pályán játszó olaszoktól női válogatottunk, amely megérdemelt, 6–4-es győzelmet aratott harmadik világbajnoki selejtezőmeccsén.

2023. 02. 02. 21:17:40

Érvényesült a papírforma, vereség a csehektől

A vb-selejtező második körében Csehország ellen lépett pályára női válogatottunk, a világranglistán negyedik helyen álló rivális fölényes győzelmet aratott.

2023. 02. 01. 17:41:04

Egy gól döntött a selejtező nyitányán

A 34–13-as kapura lövési mutató ellenére nem tudott betalálni Franciaországnak női válogatottunk, amely 1–0-s vereséggel kezdte az olaszországi vb-selejtezőtornát.

2023. 02. 01. 11:02:53

Vladár Veronika: Összeállt a kirakós, kezdődhet a selejtező!

Elérkezett a nagy nap, női válogatottunk lejátssza első mérkőzését az olaszországi vb-selejtezőn. A célegyenesbe fordulva Vladár Veronika Fanni beszélt az esélyekről, a felkészülésről és a csapategységről, 16 órától pedig jöhet a franciák elleni nyitány!

2023. 01. 31. 09:20:38

Balázs Fruzsina: Élmény együtt dolgozni a lányokkal

Már csak egyet kell aludni női válogatottunk első mérkőzéséig az olaszországi vb-selejtezőtornán. A csapat mentális felkészítéséről Balázs Fruzsina sportpszichológussal beszélgettünk, aki némi betekintést engedett a foglalkozásokba is.

2023. 01. 30. 16:39:00

Magyar Petra szerint a sportolók mindenből felállnak

Megérkezett a világbajnoki selejtezőtorna helyszínére női válogatottunk, amely szerdától négy nap alatt négy mérkőzést játszik az olaszországi Lignano Sabbiadoróban. A válogatott csapatkapitányával, Magyar Petrával sérüléséről, motivációjáról és a célokról beszélgettünk.

2023. 01. 29. 23:24:18

Alapszakasz-győzelem kapujában a Wizards

A CH nyerte a forduló rangadóját, míg a varázslók karnyújtásnyira kerültek az elődöntőtől

2023. 01. 28. 19:39:25

Győzelemmel ért véget a vb selejtező

A spanyolországi vb selejtező utolsó napján dőlt el, hogy Észtország mellé ki csatlakozik a kvalifikáltak sorába. Az utolsó meccsig Magyarország, Szlovénia és Spanyolországnak is meg volt az esélye, végül a szlovén válogatott utazhat áprilisban a korosztályos vb-re Dániába. Az utolsó magyar meccs Olaszország ellen volt, ahol sikerült fölényes győzelmet aratni a fiúknak.

2023. 01. 27. 19:45:27

Elmaradt a csoda, kikaptunk a szlovénektől

Az U19-es világbajnoki selejtező utolsó előtti játéknapján a szlovén válogatottal találkozott a magyar csapat, győzelem esetén szinte biztosnak lett volna mondható a kijutás, azonban megint egy hajszálon múlt a magyar siker.

2023. 01. 27. 13:18:07

Diószeghi Zsolt: Még soha sem játszottam ilyen hangulatban

A spanyolok elleni mérkőzés Best Player játékosát kérdeztük a házigazdág elleni mérkőzésről, és az előttük álló nehéz feladatról, a szlovénok elleni összecsapásról:

2023. 01. 26. 22:16:48

Nehezen, de megvan az első magyar győzelem

Az U19-es világbajnoki selejtező 3. napján a házigazda spanyolok ellen küzdöttek meg a magyar fiúk, ám közel sem volt olyan egyszeű győzelem, mint hittük.

2023. 01. 26. 15:34:08

Pozsony Bendegúz: A vereség nem akasztja meg a lendületünket

Az U19-es válogatott egyik kulcsjátékosát, Pozsony Bendegúzt kérdeztük a hátuk mögött levő észt vereségről, valamint a csütörtök esti házigazdák elleni mérkőzésről:

2023. 01. 24. 19:37:27

Egy hajszálon múlt a magyar győzelem

2023. január 24-28. között rendezik meg a férfi korosztályos világbajnoki selejtezőt, ahol a csapatok az áprilisi dán világbajnokságra fogják kvalifikálni magukat.

Az EUR1-es csoportban Ausztria, Belgium, Franciaország, Nagy-Britannia, Hollandia és Norvégia, míg az EUR2-es csoportban Spanyolország, Észtország, Szlovénia, Olaszország és Magyarország küzd meg a világbajnokságra való kijutásért. Mindkét európai csoportból 2-2 nemzeti együttes fog kijutni Dániába.

2023. 01. 24. 14:32:55

Kétnapos összetartás a vb-selejtező előtt

A mögöttünk hagyott hétvégét a közös felkészülésnek szentelte a magyar női floorball-válogatott, amely Érden a napi két edzés mellett elméleti és sportpszichológiai foglalkozásokkal hangolt a közelgő világbajnoki selejtezőre.

2023. 01. 23. 10:57:31

Csordás Tamás: Nem helyezünk nyomást a srácokra

Megérkezett a világbajnoki selejtező helyszínére, a spanyolországi El Escorialba U19-es fiú válogatottunk, amely kedden az egyik legerősebb rivális, Észtország ellen kezdi meg szereplését a tornán. A felkészülésről, a csapat állapotáról és az elvárásokról Csordás Tamás szövetségi kapitányt kérdeztük.

2023. 01. 21. 22:25:45

Tízet lőtt a Phoenix a KAC-nak

A várakozásoknak megfelelően könnyedén érvényesítette a papírformát a Phoenix Fireball Klagenfurtban, a magyar csapat a második harmadban döntötte el az IFL szombati mérkőzését.

2023. 01. 19. 22:13:54

Klagenfurtba utazik a Phoenix

Jó formában, sorozatban öt győzelemmel a háta mögött várhatja az IFL szombati mérkőzését a Phoenix, amely a KAC otthonában lép pályára.

2023. 01. 09. 22:36:17

A Phoenix nyerte a magyar derbit

Büntetők döntöttek a magyar rangadón - a krokodilok vereséget szenvedtek Szlovéniában

2023. 01. 06. 22:36:10

Magyar rangadóval folytatódik az IFL

Rövid szünetet követően folytatódik a nemzetközi floorball liga: a krokodilok Szlovéniába látogatnak, míg a Phoenix és az SZPK egymással néz farkasszemet