Az Ares nyerte a lány U15-ös bajnokságot
2016. 04. 09.

Végtelenül szoros volt a 15/16-os lány U15-ös bajnokság, az első és negyedik helyezett között mindössze két pont lett a különbség.

Az utolsó fordulóra maradt a döntés a lány U15-ös nagypályás utánpótlás bajnokságban, ahol a záró mérkőzést az Ares HC és a Tigger Eger MEISE-EVSI csapatai játszották. A tét nagy volt a hazai csapat számára, hiszen győzelme esetén az Ares a bajnoki címet is magáénak tudhatja, döntetlen esetén az egri csapat a bajnok, MEISE győzelem esetén az Ares a harmadik helyen végzett volna.

A találkozón az Ares szerezte meg a vezetést, melyet egészen a mérkőzés végéig meg is tartott (4-3), így végül a bajnoki címet is a paksi/érdi csapat hódította el pontegyenlőséggel, de jobb egymás elleni eredménnyel. A vereséggel a Tigger Eger MEISE-EVSI kapta az ezüstérmet, míg a harmadik helyen a Vajda-CH végzett, akik szintén pontegyenlőséggel mellett zártak negyedik helyezett a Phoenix Fireball előtt.